Vazby

TERMOVAZBA formát A4 ideální a reprezentativní způsob vazby Vašich nejrůznějších dokumentů. Tímto způsobem můžete nechat svázat Vaše firemní prezentační materiály, podklady pro jednání, kopie originálních materiálů a všechny ostatní dokumenty, které potřebujete mít v „praktickém balení“.

TERMOVAZBA – je pro studenty VŠ a SŠ ideální způsob, jak svázat namnožená studijní skripta. Využijte nabízených množstevních slev a dosáhnete velmi příznivých cen úpravy Vašich studijních materiálů.

Termovazby Vám zhotovíme i na počkání. Cena termovazby je závislá na síle hřbetu a počtu vazeb. Od více než 3 kusů poskytujeme množstevní slevy.

Touto moderní technologií Vám svážeme dokumenty o síle hřbetu od 1,5 mm až do 40 mm. Vazba je pevná a umožňuje pohodlné otevření dokumentů na kterékoliv stránce.

Používané materiály:

  • Kapsy o síle hřbetu 1,5-40 mm
  • Přední strana čirá folie, hřbet a zadní strana je papírová

 

Velkoformátové kopírování a tisk

O kopírovacím centru

Navštivte naše Copycentrum a vyzkoušejte tisk bez zbytečného zdržování. Staňte se našim stálým zákazníkem. Využijte slevu až 20%. Pošlete své tisky Online. Před budovou jsou pro Vás připravena parkovací místa. Vyzvedněte své zakázky Nonstop.

Přečtěte si prosím naše Zásady zpracování osobních údajů.

Události